Kalite Yönetim Sistemi

Stratejik Yönetim Sistemi:

Kurumda herkesin ortak hedefler doğrultusunda çalışması, günlük kararların ortadan kaldırılması, yapılması planlanan hizmetler için gerekli iş gücü, zaman ve maddi kaynaklar önceden planlanarak yöneltilmesi sağlanmıştır.

Süreç Yönetim Sistemi:

Hizmetlerimizde işlerin etkin bir şekilde yürütülmesi, katma değeri olmayan faaliyetlerin ayıklanması ve işlerin gerçekleştirme zamanlarının kısıtlanması sağlanmıştır.

ISO 9001: 2000

Kalite yönetim sistemi Kalite yönetim sistemi ile Planlıyoruz, Uyguluyoruz, Kontrol ediyoruz ve Önlem alıyoruz, tıpkı PUKO döngüsünde olduğu gibi…

ISO 14001:

Çevre yönetim sistemi Planlı ve sistematik çevre faaliyetleri dahilinde çevremizdeki insanların bilinçlendirilmesi ve belediyecilik faaliyetlerinin çevre etki ve boyutlarının değerlendirilmesi ve gerekli tedbirlerin alınması konusunda uluslar arası sistemlerden yararlanmaktayız.

OHSAS 18001:

İş sağlığı güvenliği sistemi Belediyecilik faaliyetlerinde ve ürettiğimiz hizmetlerde iş sağlığının ve güvenliğinin sağlanması için gerekli çalışmaları sistematik hale getiriyoruz. Temel ilkemiz öncelikli güvenliktir.

Risk ve Acil Durum Yönetim sistemi

Kartalda yaşayan vatandaşların, diğer canlıların, çevrenin maruz kalacağı olası acil durumlar ve bu acil durumların oluşturacağı riskler belirlenerek bu risklere karşı alınması gereken önlemler ortaya konmuştur.

Performans Yönetim Sistemi

Bir yıl içerisinde belediyelerin kendi imkanları ile gerçekleştirebilecekleri faaliyet ve projelerin ne kadarının gerçekleştirebildiklerini, çalışmaların hedeflenen zamanlarda tamamlanıp ortaya konulması sağlanmaktadır.Anasayfaya git.
Kartal Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi Metin Versiyonu
İnternet sitemiz görme engelli kullanıcıların kolaylıkla kullanabilmesi için tasarlanmıştır. Uygun yazılımlar kullanılarak metin versiyonundan takip edilebilir.