Mikro Kredi

Kadınlar, üretmek ve daha iyi yaşamak için nakit desteğe ihtiyaç duyuyorsanız , Maya’ya başvurun!

Kartal Belediyesi Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı’nın işbirliği ile Kartal’da yaşayan, çalışan ve üreten kadınlara yönelik “Mikro Kredi Projesi”ni hayata geçirdi.

Proje kapsamında, Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı Maya Mikro Ekonomik Destek İşletmesi Kartallı kadınlara yeni iş kurmaları, iş ortamında yaşadıkları sorunları çözmeleri ve üretimlerini aksatmamaları için mikro destek kredisi veriyor.

Kartal Belediyesi ve Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı işbirliğinde gerçekleştirilen projeden, üreten ve üretmek isteyen bütün Kartallı kadınlar faydalanabilmekte.100TL’den başlayarak 2.500TL’ye kadar verilen mikro krediler, üreten kadının yaptığı iş göz önüne alınarak işinin gerekliliklerine göre hesaplanarak verilmekte. Verilen kredinin geri ödemeleri ise 4-12 ay arasında seçilen vadelerle yapılabilmekte.
Kartal Belediyesinin Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı ile başlattığı mikro kredi projesi kapsamında iş hayatına atılıp, işini genişletmek isteyen kadınlar kullandıkları mikro kredinin yaşamlarında çok büyük değişiklikler yarattığını söylüyor.

Bilgi Almak ve Başvuru Yapmak İçin:
Hürriyet Mahallesi Yaşam Kalitesini Yükseltme Merkezi
Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı Proje Ofisi
Sevil Alcı
0 216 452 12 66 Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı 0 212 292 26 72- 0 212 249 07 00Anasayfaya git.
Kartal Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi Metin Versiyonu
İnternet sitemiz görme engelli kullanıcıların kolaylıkla kullanabilmesi için tasarlanmıştır. Uygun yazılımlar kullanılarak metin versiyonundan takip edilebilir.