TİŞÖRT ÜZERİNE CANLI KARİKATÜR SERGİSİ KARTAL’DA AÇILDI

13.07.2020

Kartal Belediyesi ile Hasat Sanat Atölyesi’nin işbirliği ile gerçekleştirilen “Tişört Üzerine Canlı Karikatür” sergisi, Kartal Hasat Sanat Derneği’nde açıldı. 

Eski tren istasyonunun bulunduğu sokakta yer alan serginin açılışına, Kartallı pek çok sanatsever katıldı. Hasat Sanat Atölyesi üyeleri, karikatüristler, şair ve yazarların davetli olduğu serginin açılış konuşmasını, eğitimci ve şair yazar Niyazi Yaşar yaptı. Yaşar’ın ardından söz alan Karikatürist Hasan Seçkin’in ise 40 yıldır çizdiğini belirterek Hasat Derneği’nin bulunduğu sokağın bu tür sanat etkinlikleri ile şenlenmesini dilediğini söyledi.

Etkinlik daha sonra şair ve yazarların konuşmaları ve şiir sunumları ile devam etti. Katılımcıların üzerlerinde karikatürlerin çizili olduğu tişörtleri giydiği etkinlikte sanatçılar, canlı karikatür çizimi de yaptı. Etkinlik müzik dinletisi ile sona erdi. 


Anasayfaya git.

Son 50 HaberAnasayfaya git.
Kartal Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi Metin Versiyonu
İnternet sitemiz görme engelli kullanıcıların kolaylıkla kullanabilmesi için tasarlanmıştır. Uygun yazılımlar kullanılarak metin versiyonundan takip edilebilir.