KARTAL ESNAF ODALARINA BELEDİYEDEN MASKE TEMİNİ

28.04.2020

Kartal Belediyesi, Koronavirüs (Covid-19) pandemisi kapsamında çalışmalarına devam ediyor. Virüsün çıktığı tarihten beri ilçe genelinde mücadelesini sürdüren Kartal Belediyesi, maske dağıtımına bugün de esnaf odalarıyla devam etti. Belediye ekipleri, Kartal Bakkallar Bayiler ve Büfeciler Esnafı Odası ile Kartal Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’na maske temini sağladı.

Kartal Belediyesi, Koronavirüs pandemisi sürecinde artan maske talebi ile birlikte, esnaf odalarının önemli bir ihtiyacını karşılayarak maske desteğinde bulundu. Belediye ekiplerinden maskelerini alan Kartal Bakkallar Bayiler ve Büfeciler Esnafı Odası ile Kartal Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası temsilcileri de Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’e desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Koronavirüs salgınının etkilerini en düşük seviyeye indirmek için tüm imkânlarını seferber ettiklerini belirten Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, diğer kamu kurumları ile koordineli bir şekilde çalışmalarını sürdüreceklerini kaydetti. Anasayfaya git.

Son 50 HaberAnasayfaya git.
Kartal Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi Metin Versiyonu
İnternet sitemiz görme engelli kullanıcıların kolaylıkla kullanabilmesi için tasarlanmıştır. Uygun yazılımlar kullanılarak metin versiyonundan takip edilebilir.