KARTAL BELEDİYESİ’NDEN TIP BAYRAMI KUTLAMASI

13.03.2020

Kartal Belediyesi 14 Mart Tıp Bayramı dolaysıyla ilçede görevli tüm sağlık çalışanlarına ziyaretler gerçekleştirdi. Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’in öncülüğünde Başkan Yardımcıları ve Meclis Üyelerinden oluşan heyet, Kartal’daki kamu ve özel sağlık merkezlerine ziyaretler gerçekleştirerek hekimlerin ve sağlık personelinin 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutladı.

Tıp Bayramı dolaysıyla yapılan kutlama ziyaretlerine; Kartal Belediyesi Başkan Yardımcıları Oktay Aksu, İmam Aydın ve Hüseyin Tozkoparan’ın yanı sıra; Kartal Belediyesi Meclis Üyeleri ile birlikte birim müdürleri katıldı.

Kartal Belediyesi Başkan Yardımcıları ve Meclis Üyelerinden oluşan heyetler; ilçedeki devlet hastanelerinin yanı sıra Kartal İlçe Sağlık Müdürlüğü ve Kartal Belediyesi Çocuk Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ne de ziyaretlerde bulundu. 

Hastanelerde başhekim, başhekim yardımcıları, doktorlar ve diğer sağlık personeline Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’in kutlama mesajını ileten Kartal Belediyesi heyet üyeleri, sağlık çalışanlarına çikolata paketleri hediye etti.  

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel de sağlık çalışanlarına yönelik mesajında, “Her şart altında yaşamı koruyan, geliştiren siz değerli sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı’nı yürekten kutlarım. Güçlü bir insan sevgisini ve toplumsal sorumluluğu, içerisinde barındıran bu onurlu mesleğin önemi artık daha da belirgin bir biçimde anlaşılıyor. Dünyanın virüs ve salgın tehdidi altında olduğu şu günlerde sizlere tüm çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim.” ifadelerine yer verdi.
Anasayfaya git.

Son 50 HaberAnasayfaya git.
Kartal Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi Metin Versiyonu
İnternet sitemiz görme engelli kullanıcıların kolaylıkla kullanabilmesi için tasarlanmıştır. Uygun yazılımlar kullanılarak metin versiyonundan takip edilebilir.