Kartal’da “Yıldırım Satranç İlçe Birinciliği” Heyecanı Yaşanacak

11.02.2020

Kartal Belediyesi Satranç Akademisi, 16 Şubat Pazar günü Yıldırım Satranç İlçe Birinciliği Turnuvası’na ev sahipliği yapıyor. 

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’in talimatıyla, Kartal Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü bünyesinde 5-14 yaş aralığındaki çocuklara satranç eğitimi vermek amacıyla kurulan ve Kartal’ın ilk Satranç Akademisi olma özelliğini taşıyan Kartal Belediyesi Satranç Akademisi, Türkiye Satranç Federasyonu ile birlikte Kartal Belediyesi Yıldırım Satranç İlçe Birinciliği Turnuvası’nı düzenliyor.

Dereceye giren sporcuların ödüllendirileceği turnuva saat 12.30’da Kartal Belediyesi Satranç Akademisi’nde (Kartal Belediyesi Sahil Ek Hizmet Binası 4. Kat) düzenlenecek. Yarışmanın sonucunda birinciye 300 TL, ikinciye, 200 TL, üçüncüye 100 TL verilecek. Ayrıca turnuvada derece elde eden sporcuların her birine madalyaları takdim edilecek. 

Satranç sporuna gönül verenler ve Kartal Belediyesi Yıldırım Satranç İlçe Birinciliği Turnuvası’na katılmak isteyenler için başvuru için tıklayınız Anasayfaya git.

Son 50 HaberAnasayfaya git.
Kartal Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi Metin Versiyonu
İnternet sitemiz görme engelli kullanıcıların kolaylıkla kullanabilmesi için tasarlanmıştır. Uygun yazılımlar kullanılarak metin versiyonundan takip edilebilir.