KARTAL BELEDİYESİ TSM KOROSU, İSTANBUL EZGİLERİ İLE BÜYÜLEYECEK

07.01.2020

Kartal Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu, sezonun ilk konserini vermeye hazırlanıyor.

Kartal Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün Ocak ayı kültür sanat programı kapsamında Hasan Ali Yücel Merkezi’nde sahne alacak olan Türk Sanat Müziği Korosu, Şermin Niyazi’nin şefliğinde muhteşem bir müzik ziyafeti vermeye hazırlanıyor. İstanbul eserlerinden oluşacak zengin bir repertuvar ile dinleyicilerin karşısına çıkacak olan koro ile Kartal’da Türk Sanat Müziği ezgileri yankılanacak.

Kartal Belediyesi bünyesinde 2014’te kurulan Türk Sanat Müziği Korosu, Cumartesi günleri 17.00-19.00 saatleri arasında Kartal Belediyesi Sahil Binası’nın giriş katında, her yaştan müzikseveri ağırlıyor. 40’ı aşkın üyesi ile kapılarının tüm müzik dostlarına açık olduğunu belirten TSM Korosu, 08 Ocak Çarşamba günü saat 19.30’da Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek olan konsere Kartallı müzikseverleri, şarkılarına eşlik etmeye davet ediyor.Anasayfaya git.

Son 50 HaberAnasayfaya git.
Kartal Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi Metin Versiyonu
İnternet sitemiz görme engelli kullanıcıların kolaylıkla kullanabilmesi için tasarlanmıştır. Uygun yazılımlar kullanılarak metin versiyonundan takip edilebilir.