KARTAL BELEDİYESİ'NDEN YANGINDA ZARAR GÖREN BİNAYA MÜDAHALE

02.10.2019


Kartal'da bir apartmanın çatı katında çıkan yangında maddi hasar meydana gelirken, can kaybı ve yaralanma yaşanmaması teselli yarattı. 


Dün öğleden sonra Yunus Mahallesi Balkan Caddesi’nde elektrik kontağından çıktığı tahmin edilen yangında üç katlı apartmanın çatı katı hasar gördü. İhbar üzerine yangın mahalline Kartal İtfaiyesi sevk edildi. Kısa sürede olay yerine ulaşan ekiplerin çalışmaları sonucu yangın söndürüldü. Yangın nedeniyle maddi hasarın meydana gelirken, can kaybı ve yaralanmanın olmaması teselli yarattı. 


Ekiplerin yangını söndürmesinin ardından zarar gören binada Kartal Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından enkaz kaldırma çalışması yapıldı. Bu kapsamda binanın bulunduğu caddede güvenlik önlemleri alınırken, çatı katındaki yanmış eşyalar binadan tahliye edildi. Yanan eşyaların büyük bölümünün ev sahiplerine ait olan çeyiz eşyaları olduğu öğrenildi.


Anasayfaya git.

Son 50 HaberAnasayfaya git.
Kartal Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi Metin Versiyonu
İnternet sitemiz görme engelli kullanıcıların kolaylıkla kullanabilmesi için tasarlanmıştır. Uygun yazılımlar kullanılarak metin versiyonundan takip edilebilir.