KARTAL BELEDİYESİ’NDE RESİM-SERAMİK SERGİSİ AÇILDI

09.09.2019

Ali Yağcı ve Vasfiye Yağcı’ya ait Vasali Resim Atölyesi’nin ‘Resim-Seramik’ sergisi,  Kartal Belediyesi binası fuaye alanında sanatseverlerin beğenisine sunuldu. 

27 sanatçının üretmiş olduğu 52 resim ve 24 seramik çalışması, Kartallı sanatseverlerle buluştu. Yoğun ilgi gören serginin açılışını Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’i temsilen Başkan Yardımcısı Adem Uçar yaptı. Başkan Yardımcısı Adem Uçar, yaptığı konuşmada “Sergi için bizim fuaye alanımızı seçtiğinizden dolayı çok teşekkür ediyorum. Kartal Belediyesi olarak her zaman sanatın ve sanatçının yanında olduk. Bundan sonra da çok daha ileri aşamada neler yapabileceğimiz ile ilgili Kartal Belediye Başkanımız Sayın Gökhan Yüksel’in öncülüğünde bazı projelerimiz olacak, bu noktada sizin de fikirleriniz bizim için çok değerli. Biliyorsunuz ki Kartal, kentsel dönüşüm alanıdır; ama kentsel dönüşüm, kültürel dönüşümden ayrı düşünülemez.” ifadelerini kullandı. Ardından Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel adına Ali Yağcı ve Vasfiye Yağcı’ya Başkan Yardımcısı Adem Uçar tarafından üzerinde Kartal Belediyesi logosu bulunan çini tabak takdim edildi.

Sergi; 12 Eylül’e Kadar Devam Edecek

6 Eylül’de açılışı yapılan sergi, 12 Eylül Perşembe gününe kadar Kartal Belediyesi binası fuaye alanında ziyaretçilerini ağırlayacak.


Anasayfaya git.

Son 50 HaberAnasayfaya git.
Kartal Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi Metin Versiyonu
İnternet sitemiz görme engelli kullanıcıların kolaylıkla kullanabilmesi için tasarlanmıştır. Uygun yazılımlar kullanılarak metin versiyonundan takip edilebilir.