KARTAL BELEDİYESİ’NDEN PROFESYONEL OYUNCULARA SPOLİN DOĞAÇLAMA EĞİTİMİ

05.09.2019

Kartal Belediyesi, doğaçlamanın Amerikalı annesi Viola Spolin’in oyunculuk sanatında çığır açan Spolin Doğaçlama tekniğini, Kartallı oyuncularla buluşturuyor.

Oyunculuğa gönül vermiş Kartallılar, Amerikan sinema ve tiyatro tarihinde komediden dramaya farklı kuşakların oyunculuk anlayışını şekillendiren Spolin Doğaçlama Tekniği’ni Türkiye’de duyurmaya çalışan Ege Maltepe’nin yönetiminde tam 6 ay boyunca eğitim alma şansına sahip olacak.

Kontenjanının 20 kişiyle sınırlı olacağı ‘Spolin Doğaçlaması’ programı için kayıtlar, 1 Eylül - 1 Ekim 2019 tarihleri arasında alınacak. Ayda bir Cumartesi 11.00 – 14.00 saatleri arasında gerçekleşecek olan derslerde; programı düzenli bir şekilde takip eden katılımcılara, katılım sertifikası verilecek.

Sertifika almak için devam zorunluluğunun olduğu doğaçlama eğitim programına katılmak isteyen profesyonel oyuncular, tubacankurtaran@kartal.bel.tr adresine özgeçmişlerini mail olarak gönderebilir.
Anasayfaya git.

Son 50 HaberAnasayfaya git.
Kartal Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi Metin Versiyonu
İnternet sitemiz görme engelli kullanıcıların kolaylıkla kullanabilmesi için tasarlanmıştır. Uygun yazılımlar kullanılarak metin versiyonundan takip edilebilir.