KARTAL’DA AÇIK HAVA SİNEMASI NOSTALJİSİ DEVAM EDİYOR

18.06.2019

Kartal Belediyesi’nin her yıl düzenlediği ve bu yıl da Ramazan Ayı boyunca Kartallılarla buluşan ‘Nostaljik Sinema Günleri’ vatandaşların yoğun ilgisi sebebiyle Adalar ve deniz manzarası eşliğinde yaz gecelerine eğlence katmaya devam ediyor.

Kartal Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından hazırlanan Haziran ayı etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilecek olan Nostaljik Yazlık Açık Hava Sineması, İstanbul’da yemyeşil doğası ve muhteşem manzarasıyla vatandaşların buluşma noktası haline gelen Bayram Demirkol Parkı’nda sinemaseverlerle buluşuyor. 7’den 70’e her yaştan Kartallı vatandaşın ilgi gösterdiği Nostaljik Yazlık Açık Hava Sineması’nda; 21 Haziran Cuma günü saat 21.00’da Yılmaz Güney’in senaryosunu yazdığı ve başrolünde Tarık Akan’ın rol aldığı “Yol” filmi, 22 Haziran Cumartesi günü saat 21.00’da ise başrolünü komedyen Ata Demirer’in oynadığı ve Hakan Algül’ün yönettiği “Olanlar Oldu” adlı film gösterilecek.

Etkinliklerimize tüm halkımız davetlidir.


Anasayfaya git.

Son 50 HaberAnasayfaya git.
Kartal Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi Metin Versiyonu
İnternet sitemiz görme engelli kullanıcıların kolaylıkla kullanabilmesi için tasarlanmıştır. Uygun yazılımlar kullanılarak metin versiyonundan takip edilebilir.