KARTAL BELEDİYESİ MUTLU VE ACILI GÜNLERİNDE KARTALLILARIN YANINDA

13.06.2019

Kartal Belediyesi vatandaşların acılarına ve sevinçlerine ortak olmaya devam ediyor.

Destek Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri tarafından,  taziye çadırı açma talebinde bulunan vatandaşlara; masa, sandalye ve çadır yardımında bulunuyor. Mutlu ve acılı gününde vatandaşlarının yanında olmayı birincil hizmet olarak kabul eden Kartal Belediyesi, hemşehirli hukukunun gereği olarak vatandaşlarının yanında olmaya devam ediyor.

“Sosyal Devlet Anlayışımızın Gereğini Yapıyoruz”

Kartal Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü’nden sorumlu Başkan Yardımcısı İmam Aydın, Kartal Belediyesi’nin mutlu ve acılı gününde her zaman Kartal halkının yanında olduğunu vurgulayarak, “Destek Hizmetleri Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından, sadece geçtiğimiz ay;  3737 masa, 38.892 sandalye ve 94 adet çadır vatandaşlarımızın talebi doğrultusunda kendilerinin belirlediği noktalara tahsis edildi. Sosyal Devlet anlayışımız ve hemşehirlilik hukukunun gereği halkımızın bir nebzede olsa mutlu ve acılı günlerinde yanında olmaya tüm gayretimizle devam ediyoruz. Bu yönde talepte bulunan vatandaşlarımız, ilgili müdürlüğümüze başvuruda bulunarak; masa, sandalye ve çadır yardımı alabilirler” ifadelerini kullandı. 


Anasayfaya git.

Son 50 HaberAnasayfaya git.
Kartal Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi Metin Versiyonu
İnternet sitemiz görme engelli kullanıcıların kolaylıkla kullanabilmesi için tasarlanmıştır. Uygun yazılımlar kullanılarak metin versiyonundan takip edilebilir.