KARTAL BELEDİYESİ İLAÇLAMA ÇALIŞMALARINA HIZ VERDİ

31.05.2019

Kartal Belediyesi, sıcaklıkların etkisini göstermesiyle birlikte, sinek ve çeşitli haşerelere karşı ilaçlama çalışmalarına hız verdi. 

Kartal Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü, rutin olarak gerçekleştirdikleri ilaçlama çalışmalarını, yaz sıcaklarının etkisini göstermesiyle birlikte hızlandırdı. İlaçlama çalışmaları, vatandaşlar tarafından gelen başvurular üzerine sadece kamusal alanlarda yapılıyor. 

“Ekiplerimiz Görevlerinin Başındadır”

Kartal Belediyesi Veteriner İşleri’nden sorumlu Başkan Yardımcısı Mustafa Oktay Aksu ilaçlama çalışmalarıyla ilgili olarak; “Kartal Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz, halkımızın talepleri üzerine ilaçlama çalışmalarına devam etmektedir. Ekiplerimiz yaz sıcaklıklarının kendini göstermesiyle birlikte; haşere, mantar, böcek, yaprak biti ve sineklere karşı insan sağlığına uygun ve doğamızın dengesini bozmayacak ilaçlarla çalışmalarına hız verdi. Temiz bir Kartal için çalışmalarımız aralıksız devam edecek.” ifadelerini kullandı. 


Anasayfaya git.

Son 50 HaberAnasayfaya git.
Kartal Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi Metin Versiyonu
İnternet sitemiz görme engelli kullanıcıların kolaylıkla kullanabilmesi için tasarlanmıştır. Uygun yazılımlar kullanılarak metin versiyonundan takip edilebilir.