KARTAL BELEDİYESİ EKİPLERİNDEN KÖTÜ KOKU İHBARINA MÜDAHALE

17.05.2019

Kartal’da, bir apartmanın sakinlerinin kötü koku geldiği gerekçesiyle ihbar ettiği eve giren Kartal Belediyesi ekipleri, evde sahipsiz kalan bir köpeğin cesediyle karşılaştı. Gerekli izinlerin alınmasından sonra eve giren ekipler, kötü kokuya neden olan evde, uzun süreli bir temizlik çalışması gerçekleştirdi.

Önce Temizlendi Ardından Dezenfekte Edildi

Kartal Belediyesi, halk sağlığını tehdit eden olaylara müdahale etmeye devam ediyor. Kartal Yukarı Mahalle Kızılay Bulvarı’nda yer alan bir apartmanın sakinlerinin kötü koku ihbarı üzerine harekete geçen Kartal Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, kötü kokunun yayıldığı evde bir köpeğin cesediyle karşılaştı. Gereken izinler alındıktan sonra eve giren ekipler, evde uzun süreli bir temizlik çalışması gerçekleştirdi. Evdeki temizlik çalışmasının ardından, mikroplara ve haşerelere karşı ilaçlama işlemi de yapılarak dezenfekte çalışması gerçekleştirildi. 


Anasayfaya git.

Son 50 HaberAnasayfaya git.
Kartal Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi Metin Versiyonu
İnternet sitemiz görme engelli kullanıcıların kolaylıkla kullanabilmesi için tasarlanmıştır. Uygun yazılımlar kullanılarak metin versiyonundan takip edilebilir.