BAŞKAN GÖKHAN YÜKSEL, EKREM İMAMOĞLU’NUN SEÇİM KAMPANYASINA BAĞIŞTA BULUNDU

17.05.2019

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, 23 Haziran’da tekrarlanacak olan seçimler için Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’nun seçim kampanyasına destek olmak adına bağışta bulundu. 

İş Bankası’nın Kartal’da bulunan şubesine giden Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’e; Cumhuriyet Halk Partisi Kartal İlçe Başkanı Muammer Çelebi, Kartal Belediyesi Başkan Yardımcıları, Kartal Belediyesi Meclis Üyeleri, Kartal Belediyesi Birim Müdürleri ve çok sayıda Kartallı vatandaş eşlik etti.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Ekrem İmamoğlu’nun seçim çalışmaları için Cumhuriyet Halk Partisi’nin başlattığı kampanyaya destek olan Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, bağışı yaptıktan sonra vatandaşlar ile sohbet etti. Kartallı vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Başkan Gökhan Yüksel, “Bugün, İstanbul’daki arkadaşlarımızla birlikte Sayın Ekrem İmamoğlu’nun seçim kampanyasına katıldık. Yolumuz açık olsun, her şey çok güzel olacak” dedi. 


Anasayfaya git.

Son 50 HaberAnasayfaya git.
Kartal Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi Metin Versiyonu
İnternet sitemiz görme engelli kullanıcıların kolaylıkla kullanabilmesi için tasarlanmıştır. Uygun yazılımlar kullanılarak metin versiyonundan takip edilebilir.