BİLECİKLİ KADINLARDAN BAŞKAN ALTINOK ÖZ’E TEŞEKKÜR ZİYARETİ

17.08.2018


Bilecik İli ve İlçeleri Kültür Derneği Kadın Kolları Başkanı Halise Durak ve derneğin kadın kolları yönetimi, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’e Nevşehir Kartal Hotel ağırlamasından dolayı bir teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.

Kartal Belediyesi Başkanlık Makamında gerçekleşen ziyarette, Bilecik İli ve İlçeleri Kültür Derneği Kadın Kolları Başkanı Halise Durak’ın yanı sıra; derneğin kadın kolları yöneticileri hazır bulundu. Bilecik İli ve İlçeleri Kültür Derneği Kadın Kolları Başkanı Halise Durak, Başkan Altınok Öz’e misafirperverliğinden dolayı teşekkür ederek, 2009 yılından bu yana Kartal’da gerçekleşen çalışmaları yakından takip ettiklerini söyledi. Başkan Altınok Öz ise ziyaretten dolayı yaşadığı memnuniyeti ifade ederek Kartal Belediyesi’nin her zaman sivil toplum örgütlerini desteklediğini kaydetti. Ziyaretin sonunda Başkan Altınok Öz, Bilecikli kadınlara, Kartal Doğu Projesi’ni üç boyutlu maket üzerinde tanıttı.


Anasayfaya git.

Son 50 HaberAnasayfaya git.
Kartal Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi Metin Versiyonu
İnternet sitemiz görme engelli kullanıcıların kolaylıkla kullanabilmesi için tasarlanmıştır. Uygun yazılımlar kullanılarak metin versiyonundan takip edilebilir.